קידום אתרים

אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, אתם חייבים לקדם את האתר שלכם.
זכרו מתי פעם אחרונה חיפשתם משהו באינטרנט. רשמתם ביטוי בגוגל וחיכיתם לתוצאות. אם אתם כמו 99% אחוז מהאוכלוסיה, סביר להניח שמצאתם את מבוקשכם בדף התוצאות הראשון.

כעת עצמו עיניים, ודמיינו לקוחות פוטנציאליים שמחפשים את השירות או המוצר שאתם מספקים. הם לא מכירים אתכם – או אף אחד אחר בתחום – ולכן הם מחפשים אתכם ואת המתחרים שלכם בגוגל. במידה ותעלו בדף התוצאות הראשון, ישנה סבירות גבוהה שתקבלו טלפון. במידה ולא – אז המתחרים שלכם ייהנו מן ההפקר.

איך מגיעים לדף התוצאות הראשון של מנועי החיפוש? זה לא קורה לבד. על מנת לכבוש את ההר, יש לקדם את האתר. ב-ANATA, אנו מספקים שירותי קידום אתרים (SEO) מקצועיים, התפורים למידותיו המדויקות של הלקוח. בין היתר, אנו מספקים:
• חבילת קידום מותאמת לצרכים ספציפיים ומשתנים, עם יעדים מוגדרים ומדידים
• קידום אורגני מבוסס תוכן, הכולל ניסוח מאמרי תוכן וחקר מילות מפתח
• קידום ממומן (Adwords) ומודעות מתחלפות
• בניית קמפיינים מקוונים בגוגל

החוכמה בקידום אתרים היא לעשות את זה חכם, כך שלא רק שתזכו ליותר פניות, אלא בעיקר לסוג הפניות שאתם מחפשים. בסופו של דבר, עסקים שמפסיקים להתייחס לאתר שלהם ככרטיס ביקור ומתחילים להבין שלמעשה מדובר בפלטפורמת מכירות מתוחכמת, הם אלו שזוכים ליותר לקוחות, הזמנות והכנסות.

במידה ואתם מחפשים לקדם את אתרכם באופן המדויק ביותר לצרכים שלכם, ומעוניינים בתוצאות ממשיות לאורך זמן, צרו עמנו קשר עוד היום. זה יקדם אתכם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו 054-4556855. נשמח לעמוד לשרותכם!