מעט על ענת...

 

ענת אשר ANATA שירותי דיגיטלהתחלתי את דרכי המקצועית כמנחה, מדריכה ואשת חינוך. כמה שאני אוהבת ללמד ולהדריך - ילדים, מבוגרים, אנשי עסקים, מנהלים. 

הפן הטכנולוגי התווסף מעט מאוחר יותר, כשהתחלתי לעבוד בחברת מוטורולה. שם חוויתי עשור של עשייה מפרה ומגוונת. צמחתי מניהול הספרייה לניהול צוות האינטרנט של הארגון. מה לא עשינו: תכנות, בניית אתרים, כתיבת קוד, אפיון והטמעת מערכות מידע, ממשקים בין מערכות. עולם ומלואו.

את ANATA הקמתי ב-2008, במטרה לקחת את כל הטוב שקיים בהתנהלות בינאישית ובחדשנות טכנולוגית, ולרתום אותו לטובת מערכי השיווק של ארגונים, חברות ועסקים. יודעים מה? זה עובד.  

אז מה עוד חשוב שתדעו עלי? אני מתרגשת משיווק. חיה את האינטרנט ואת החידושים ברשת. טכנולוגית אמיתית. מתרגמת מחשבים לאנשים, וההיפך. ובעיקר אוהבת לבנות דברים ביחד.

מעט על ANATA...

חברת ANATA שירותי דיגיטל הוקמה ע"י ענת אשר. החברה מתמחה במתן פתרונות אינטרנט כוללים לבתי עסק, חברות, מוסדות ולקוחות פרטיים.

סל השירותים שלנו כולל את כל מגוון השירותים הדרוש לעסק כדי שתוכלו להגיע ללקוחות חדשים באמצעות רשת האינטרנט: אפיון אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים, עיצוב אתרים, הקמת אתרי תדמית, הקמת אתרי מכירה, בניית פורטלים, קידום אורגני, קידום ממומן, שיווק ברשתות חברתיות, הקמת אתרים בפייסבוק, הדרכות ללקוחות בנושאי קידום ושיווק, שירותי תרגום, צילום תדמית וצילום וידאו.

מתוך התמקדות בצרכי הלקוחות שלנו וההמשכיות העיסקית שלהם באינטרנט בחרנו במערכת קוד פתוח (Open Source) המאפשרת גמישות תכנותית ועיצובית ומאפשרת ללקוח בהמשך מעבר לנותן שירות אחר. (עד היום כל הלקוחות בחרו להישאר אצלנו...)

בחברת ANATA עובדים אנשי מקצועי בעלי נסיון רב שנים וידע מקיף באפיון אתרים, עיצוב גראפי, ממשק משתמש גראפי (GUI), פיתוח אתרים מורכבים, הבנת תהליכי עבודה בחברות ואירגונים והתאמת האתר לצרכיו המיוחדים של כל לקוח ולקוח.

חברת ANATA נותנת מגוון פתרונות ומוצרים לבניית אתרים בכל התקציבים - מאתרים תדמיתיים לעסקים קטנים ועד פורטלים ואתרים מסחריים מורכבים. הידע המקיף של עובדי החברה הן בפן הטכני של האינטרנט והן בפן השיווקי מאפשרים להתאים לכל לקוח מתודות עבודה המתאימות לו.

כיום, כשעולם האינטרנט רווי באפשרויות להעברת מסרים ענייניים ושיוקיים, חשוב מאוד לבחור חברה שיודעת לכוון את הלקוח לפלטפורמות המתאימות לו. שאלות כמו: "כל כמה זמן מומלץ לי לעדכן את האתר שלי?", "האם לפרסם בפייסבוק?", "האם לפתוח חנות וירטואלית באינטרנט או לבנות אתר תדמיתי?", "איזה רשתות חברתיות מתאימות לשיווק העסק שלי?", "איזה רשתות חברתיות נכונות עבורי?" ועוד ועוד. שאלות כאלו עולות אצל כל לקוחותינו (ובוודאי גם אצלכם) ואנו נותנים ייעוץ עיסקי המשתנה מלקוח ללקוח, לאחר הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח, היכולות שלו, המגבלות התקציביות שלו והיעדים שלו.

ולאחרונה השקנו שירות חדש, המתאים במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים: DIGITAL-IN-DA-HOUSE המרכז את כל שירותי הדיגיטל במקום אחד: אצלכם בחברה! השירות שלנו מתייחד בשילוב של כל שירותי הדיגיטל הדרושים לחברה כשירותי outsorcing במשרדי החברה לפי המינון והצורך המדוייק שלכם. מוזמנים לקרוא עוד על שירותי DIGITAL-IN-DA-HOUSE !

לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו 054-4556855. נשמח לעמוד לשרותכם!